MR Chemie

MR Chemie - zabezpečenie kvality podľa najvyšších nemeckých štandardov

Naša spoločnosť je výhradným distributorom spoločnosti MR Chemie na Slovensku ktorá pôsobí po celom svete a je výrobcom špecializovaných inovatívnych produktov a zariadení na testovanie povrchových trhlín. Sme preto právom hrdý, že môžeme reprezentovať znacku MR Chemie na Slovenskom trhu.

V súlade s firemnou filozofiou "Poskytovanie maximálnej spoľahlivosti testov a environmentálnej kompatibility pre našich klientov" je MR Chemie spoločnosťou so silnou orientáciou na zákazníka, ktorá vyvíja, vyrába a dodáva produkty priamo.

Jej výrobky a služby sa využívajú v zlievárenstve a strojárstve, vrátane testovania špičkových technológií v odvetví letectva a jadrovej energetiky.

Neustále monitorujeme úroveň spokojnosti zákazníkov. Táto spätná väzba a naše neustále rastúce údaje o predaji potvrdzujú vysokú spokojnosť zákazníkov v kvalite a nákladovej efektívnosti produktov MR Chemie.

Využívame tiež spätnú väzbu našich zákazníkov ako príležitosť na inovatívne riešenie problémov. Radi s vami a pre vás rozvíjame varianty produktov, ktoré zodpovedajú vašim individuálnym požiadavkám. Využite našu silu vo svoj prospech!

MR Chemie prispieva k vašej bezpečnosti!

Kompetentný, flexibilný, orientovaný na zákazníka, zameraný na budúcnosť - využíva systémy šetrné k životnému prostrediu.

MR Chemie - zaručená kvalita

MR Chemie