videoendoskop

II. generácia videoedoskopov PRO SERIES

Nová platforma 7 " PRO podporuje celú novú sériu PRO videoskopov produktovej rady IT Concepts. Ponúkame série PRO flexibilných systémov, ktorý obsahuje riešenia, kde je možné riešiť a pracovať s vymeniteľnými video sondami s priemerom od 2,4 mm v rôznych dĺžkach. Táto rôznorodá kombinácia umožňuje vzdialený vizuálny prístup takmer vo všetkých priemyselných aplikáciách.

 

MR Chemie

MR Chemie - zabezpečenie kvality podľa najvyšších nemeckých štandardov

Naša spoločnosť je výhradným distributorom spoločnosti MR Chemie na Slovensku ktorá pôsobí po celom svete a je výrobcom špecializovaných inovatívnych produktov a zariadení na testovanie povrchových trhlín. Sme preto právom hrdý, že môžeme reprezentovať znacku MR Chemie na Slovenskom trhu.

V súlade s firemnou filozofiou "Poskytovanie maximálnej spoľahlivosti testov a environmentálnej kompatibility pre našich klientov" je MR Chemie spoločnosťou so silnou orientáciou na zákazníka, ktorá vyvíja, vyrába a dodáva produkty priamo.

Digitálna kontrola

Digitálna kontrola

Ion 4,3" je oceňovaná vrecková digitálna lupa, ktorá bola navrhnutá s unikátnou zobrazovacou technológiou tekutej šošovky, ktorá prináša jasný, ostrý a vysoko kontrastný obraz (480 x 272 pixelov).

Jeho ergonomický dizajn umožňuje pohodlné používanie v nevhodných prístupných miestach a režimy LED osvetlenia sú ideálne pre použitie v zlých svetelných podmienok.

ECO Line

ECO-Line - prichádza zelená

Čo je MR Chemie ECO-Line?

Eco-Line je naše inovatívna odpoveď pre obmedzované označenie produktov podľa REACH, GHS a CLP-značenia.

Produkty z radu ECO-Line boli vyvinuté s kreativitou a účelovo s cieľom znížiť resp. vyhnúť sa nebezpečenstvu pre užívateľa a životné prostredie.

V Eco-Line produktoch nie sú piktogramy, ako: